Kafijas cena

kafijas cena

Kafija, ka jau iepriekš šajā blogā esmu minējis ir otra visvairāk pārdotā viela pasaulē uzreiz aiz naftas. Un tas nozīmē, ka mēs ikdienā patērējām ļoti daudz šī dzēriena, kas tad arī mūs notur nomodā pēc negulētām naktīm vai ilgām darba stundām. Kafija tiek ražota siltajos reģionos un pēc tam transportēta pāri okeāniem uz visām pasaules malām, tāpēc arī kafijas pupiņu cena, lai gan ir krietni vien zemāka nekā tā bija agrāk, tomēr vēl jo projām ir pietiekoši liela, lai katru dienu dzerot šo dzērienu tu noteikti jutīsi, kā palielinās tavi izdevumi.

Kafijas cenas ir atkarīgas gan no tā, kur un kā tiek ražotas kafijas pupiņas gan arī no tā, kādā veidā tu vēlies saņemt savu mīļāko dzērienu. Ja tev pietiek ar vienkāršu šķīstošo kafiju vai arī ar mājās, krūzē, pagatavotu šķīstošo kafiju, tad tev viena kafijas krūze neizmaksās vairāk kā 10-20 centus, bet ja tu vēlies iegūt svaigi maltu, grauzdētu vai jau pagatavotu kafiju kādā Narvesen vai Statoil veikalā, tad vien kaafijas krūze var izmaksāt no 50 centiem līdz pat 2 Eiro un tas ir vairāk kā 10 reižu uzcenojums, ja salīdzinām ar pirmo cenu. Protams, iegādājoties vienu kafijas krūzi pa 1 Eiro, tu uzreiz šo tēriņu nejutīsi, bet ja tu dzer 2 kafijas dienā 30 dienas mēnesī, tad šis pieradums jau tev izmaksās 60 Eiro mēnesī un tā nebūt nav no tām mazākajām naudas summām. Tieši tāpēc arī katram no jums vajadzētu padomāt, cik tad daudz naudu tu tērē kafijas pirkšanai un dzeršanai un vai šis naudas daudzums nav pārāk liels, un varbūt ir vērts pārdomāt vai tev kafija vispār ir vajadzīga vai arī pāriet uz kādu lētāku alternatīvu.

Ja tev kafija ļoti garšo un tu esi pieradis to iegādāties kādā no šiem dārgajiem kafijas veikaliem, tad viens labs variants ir iegādāties pašam mājās vai darbā kafijas automātu, ko tad pēc tam izmantot lai pagatavotu pašu garšīgāko kafiju. Ja tev nav pietiekoši naudas līdzekļi tad talkā var nākt ātrie kredīti internetā ar negatīvu kredītvēsturi, kas tev palīdzēs iegūt naudu, par ko iegādāties šo kafijas automātu un, pat šie kredītu procenti būs pietiekoši mazi salīdzinot ar to ietaupījumu, ko tu iegūsi ilgākā laika posmā pats pagatavojot savu iecienīto dzērienu nevis vienmēr to pērkot veikalā.

Kafija, protams, nav vienīgais izdevums, ko ir iespējams šādi apskatīt un kur var visai labi ietaupīt naudu, bet kaut kur ir jāsāk un, ja tev katru dienu tik un tā ir jādzer šis dzēriens, tad noteikti, tu vari šo ieradumu mazliet pamainīt, lai ietaupītu vairāk naudas.